3DSync - wersja testowa

12
Lut

Sukces Cador Consulting!

Converge EPLS Partner Leadership Summit 2019 już za nami! To doroczna konferencja partnerów biznesowych SIEMENS PLM SOFTWARE, podczas której spotykają się wszyscy oficjalni dystrybutorzy oprogramowania SIEMENS. Tym razem impreza odbywała się w dniach 29-30 stycznia w hiszpańskim Alicante.

W trakcie tegorocznej edycji otrzymaliśmy szczególne wyróżnienie, które stanowi zwieńczenie wytężonej pracy całego Zespołu Cador Consulting. Grzegorz Kozłowski, wiceprezes naszej firmy, odebrał nagrodę „TOP Sales Person in Poland FY 2018”. To sukces, na który pracowali wszyscy nasi Pracownicy. Wspólnymi siłami pokazaliśmy, że Cador Consulting jest liczącym się partnerem w biznesie. Teraz będziemy dążyć, by umacniać naszą pozycję.

Dziękujemy i jednocześnie gratulujemy całemu Zespołowi Cador Consulting takiego sukcesu. Pragniemy również pogratulować pozostałym nagrodzonym Partnerom.

Dyplom 
Top Sales Person in Poland FY 2018
otrzymana od Siemens PLM Software

Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.