SOLID EDGE 2024

Nowości w Solid Edge 2024

WPROWADZENIE PRODUKTU NA RYNEK

Przedstawiamy
Solid Edge 2024

Zobacz, co nowego pojawiło się w tegorocznym wydaniu.

Jestem zainteresowany/a licencją testową
Przy zakupie licencji 3-letniej, szkolenie gratis!!

DIGITAL INDUSTRIES SOFTWARE
Nowości w Solid Edge 2024
Uwolnij moc inteligentnego projektowania

Wydanie Solid Edge® 2024 umożliwia użytkownikom bardziej inteligentne projektowanie w każdym aspekcie rozwoju produktu.

Koncentrując się na wygodzie użytkownika i wydajności dużych złożeń, Solid Edge 2024 wprowadza funkcje i ulepszenia w celu automatyzacji i przyspieszenia projektowania oraz współpracy.

Solid Edge, będący częścią portfolio Siemens Xcelerator, kompleksowego i zintegrowanego portfolio oprogramowania, sprzętu i usług, zapewnia innowacyjne i kompleksowe podejście do rozwoju produktów dla rynku mainstream’owego.

Zalety:

• Projektuj mądrzej, wykorzystując sztuczną inteligencję (AI)
i chmurę
• Szybsza wizualizacja i praca z dużymi złożeniami
• Połącz procesy inżynieryjne ze sprzedażą i marketingiem
• Elastyczny dostęp do produktów dodatkowych na żądanie
• Bezproblemowo włączaj dane projektowe z innego oprogramowania CAD
• Poznaj moc oferty Siemens Xcelerator

Błyskawicznie wizualizuj, przesuwaj, powiększaj i obracaj największe zespoły – nawet 9 razy szybciej

Ulepszenia wizualizacji zapewniają bezkompromisowe, wciągające wrażenia cyfrowe.

Lepsza wydajność widoku modelu umożliwia przeglądanie największych zespołów i manipulowanie nimi bez opóźnień, zacięć i buforowania.

Nowe immersyjne style widoku umieszczają Twoje modele w rzeczywistym środowisku, które automatycznie aktualizuje się wraz z ruchem modelu, zapewniając większy realizm.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Udostępniaj i współpracuj z dowolnego urządzenia
Subskrypcje Solid Edge SaaS obejmują nowoczesną współpracę w chmurze za pomocą Teamcenter Share. Połączony z produktami z całej oferty Siemens Xcelerator, Share to bogaty zestaw funkcji opartych na chmurze, które umożliwiają współpracę ze współpracownikami, partnerami i klientami, z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Usprawniona integracja, nowe ulepszenia produktywności, zwiększona pamięć masowa i obsługa plików pomagają usprawnić komunikację i przyspieszyć realizację projektów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usprawnij swój proces projektowania dzięki sztucznej inteligencji (AI)
Uzyskaj lepsze wyniki szybciej dzięki sztucznej inteligencji (AI) w Solid Edge.

Podczas wymiany części w złożeniu nowe relacje AI w złożeniu inteligentnie przewidują i oferują prawidłowe alternatywy.

Interfejs użytkownika oparty na sztucznej inteligencji uczy się Twojego zachowania, aby wyświetlać odpowiednie polecenia we właściwym kontekście.

Inteligentne możliwości modelowania technologii synchronicznej rozpoznają i utrzymują założenia projektowe w czasie rzeczywistym, nawet w przypadku modeli pochodzących z innych systemów.

Możliwości projektowania generatywnego dodają inteligencję maszynową do projektowania koncepcyjnego, automatycznie obliczając rozwiązania geometryczne na podstawie zdefiniowanych ograniczeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dostarcz model i pozwól go skonfigurować klientom w czasie rzeczywistym
Nowy Solid Edge Design Configurator Connect zapewnia natychmiastową konfigurację produktu online, umożliwiając klientom szybkie skonfigurowanie produktu spełniającego ich specyficzne wymagania.

Ulepszenia narzędzia Solid Edge Design Configurator w dalszym ciągu ulepszają projekt produktu dzięki wstępnie skonfigurowanym modelom, które umożliwiają szybkie i łatwe umieszczanie inteligentnych zestawów danych dotyczących drabin, przenośników i obudów bezpośrednio w projekcie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Błyskawiczne tworzenie wymiarów dzięki automatycznej pomocy i niestandardowym szablonom
Obniż barierę komunikacji 3D i lepiej przekazuj założenia projektowe dla dalszych procesów produkcyjnych dzięki nowym funkcjom definicji opartej na modelu (MBD).

Zautomatyzowana pomoc zmniejsza niejednoznaczność, zapewniając jednocześnie spójne wymiarowanie modelu i adnotacje.

Udoskonalone narzędzia do publikowania inteligentnie dostarczają informacje projektowe za pomocą łatwo dostosowywalnych szablonów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szybsze i dokładniejsze programowanie dzięki Solid Edge CAM Pro
Nowa edycja operacji wspomagana sztuczną inteligencją wprowadza węzeł przewidywania, który poprowadzi Cię przez proces edycji operacji, oferując sugestie oparte na zastosowaniu i Twoim stylu programowania.

Biblioteka narzędzi Cloud Connect to oparty na chmurze menedżer narzędzi, który umożliwia edytowanie i definiowanie narzędzi przed ich użyciem.

A adaptacyjna obróbka zgrubna 3D automatycznie umożliwia szybsze i bardziej wydajne usuwanie materiału.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rozszerz swoje możliwości dzięki elastycznym opcjom licencjonowania produktów dodatkowych
Value-Based Licensing zapewnia ekonomiczne pakiety „tokenów” licencji, których można używać w celu uzyskania dostępu do dodatkowych produktów Solid Edge na żądanie.

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do zaawansowanych funkcji, które według potrzeb można udostępnić różnym zespołom projektowym. Używany w połączeniu z Solid Edge pakiet tokenów zapewnia dostęp do produktów m. in Generative Design Pro, Point Cloud Visualization, Electrical Routing, PCB Collaboration, Advanced PMI, Simulation, i Solid Edge XpresRoute.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zwiększ prędkość, wydajność i niezawodność symulacji
Udoskonalenia w Solid Edge Simulation i Simcenter FLOEFD dla Solid Edge zwiększają wydajność i szybkość symulacji dzięki ulepszeniom tworzenia siatek, analiz strukturalnych i interoperacyjności.

Nowy kompaktowy model IGBT ułatwia włączanie komponentów elektronicznych do obliczeń symulacyjnych, podczas gdy generator siatek kartezjańskich i  lepszona kontrola jakości siatki umożliwiają szybsze tworzenie siatki i przebieg symulacji, co skutkuje od dwóch do trzech razy zwiększoną szybkością tworzenia siatki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Łatwe i szybkie wykorzystanie danych projektowych utworzonych w innych systemach

Niezależnie od tego, skąd pochodzą dane projektowe, Solid Edge sprawia że praca z nimi będzie prosta.

Oprócz możliwości wykorzystywania danych projektowych utworzonych w innych aplikacjach CAD, nowe ulepszenia CAD Direct, Data Translation i Migration  jeszcze bardziej ułatwiają to zadanie dzięki rozszerzonej gamie obsługiwanych formatów.

Niezależnie od tego, czy przełączasz się z innego systemu CAD, ponownie wykorzystujesz starsze dane projektowe, czy współpracujesz z dostawcami, Solid Edge  prawia, że praca z plikami zewnętrznych dostawców jest tak łatwa, jak z danymi natywnymi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uzyskaj większą łączność dzięki ofercie Siemens Xcelerator
Uzyskaj dostęp do możliwości wszechstronnego portfolio Siemens Xcelerator z ulepszoną interoperacyjnością pomiędzy Solid Edge i NX, Teamcenter i Teamcenter Share.

Ulepszona integracja z Teamcenter zapewnia pełną możliwość śledzenia informacje o charakterystykach w Solid Edge Inspector, pozwala na interfejs pomiędzy  Solid Edge Inspector, Siemens Opcenter i Teamcenter Quality oraz obsługuje import danych 3D z plików JT do Solid Edge 3D Publishing.

Ulepszenia  interoperacyjności NX sprawiają, że pliki Solid Edge wyglądają tak samo po otwarciu w NX, zwiększają asocjatywność PMI i zapewniają obsługę adnotacji piętrowych, znaczników środka, linii środkowej okręgu otworów na śruby i nie tylko.

Teamcenter Product Configurator jest teraz w pełni osadzony w środowisku Solid Edge.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zwiększanie wartości

Portfolio Solid Edge to zintegrowany zestaw potężnych, kompleksowych i łatwo dostępnych narzędzi, które przyspieszają wszystkie aspekty procesu rozwoju produktu.

Solid Edge stawia czoła dzisiejszym złożonym wyzwaniom dzięki zautomatyzowanym rozwiązaniom cyfrowym, które rozwijają kreatywność i współpracę.

Wykorzystując najnowsze innowacyjne technologie w projektowaniu mechanicznym i elektrycznym, symulacji, produkcji, publikacjach technicznych, zarządzaniu danymi i współpracy w chmurze, Solid Edge radykalnie skraca czas wprowadzenia produktu na rynek, zapewnia większą elastyczność produkcji i znacznie obniża koszty dzięki współpracy i skalowalne rozwiązania.

Minimalna konfiguracja systemu

• Windows 10 Enterprise lub Professional (tylko 64-bit) w wersji 1809 lub nowszej
• Java 8 i nowsza, wersja 64-bitowa
• 16 GB pamięci RAM
• Grafika 65 tysięcy kolorów
• Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
• 8,5 GB wolnego miejsca na dysku z przeznaczeniem na instalację

Telefon

+48 730 025 888

E-mail

biuro@cador.pl