Pomorskie Centrum Szkoleń Inżynierskich

Jako oficjalny partner handlowy Siemens Industy Software organizujemy szkolenia w ramach Pomorskiego Centrum Szkoleń Inżynierskich.
Prowadzone przez nas szkolenia obejmują tematykę CAD / CAM / CAE.

Kontakt: tel. 58 772 74 62 | kom. 530 780 444 | e-mail: szkolenia@cador.pl

Usługi szkoleniowe mogą być świadczone zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i u klienta, on-line bądź hybrydowo. Posiadamy profesjonalnie i komfortowo wyposażoną salę szkoleniową. Szkolenia odbywają się na komputerach (laptopach) z zainstalowanymi najnowszymi wersjami oprogramowania. Każde stanowisko wyposażone jest w Kontroler 3D (SpacePilot lub SpaceMouse).

Zależy nam na zapewnieniu komfortowych warunków szkolenia, a przede wszystkim na oderwaniu uczestników na czas szkolenia od obowiązków służbowych. Zaleca się aby szkolenia odbywały się poza siedzibą bezpośredniego użytkownika. Jednak na prośbę zamawiającego organizujemy szkolenia w siedzibie klienta.

Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie Uczestników szkoleń. Spotkania mogą obywać się on-line bądź stacjonarnie, w kameralnych grupach zapewniających bezpieczeństwo i zachowanie dystansu. Stosujemy środki ochrony osobistej oraz dezynfekujemy sale i sprzęt po każdym szkoleniu.

Szkolenia Solid Edge

Szkolenie NX CAD

Szkolenie NX CAM/Solid Edge CAM Pro

Szkolenia CAE

Telefon

58 782 02 80

Dział szkoleń

530 780 444

E-mail

szkolenia@cador.pl