3DSync - wersja testowa

18
Mar

Konferencja Siemensa już jutro!

Już jutro, 19 marca, w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się konferencja „NX 9 – efektywna platforma prac inżynierskich. Forum CAx i PLM”. Do udziału w spotkaniu zaprasza firma Siemens Industry Software.

Podczas konferencji zostaną omówione nowości pakietu NX 9 z zakresu CAD, CAM i CAE:

  • Udoskonalenia procesu modelowania, takie jak technologia synchroniczna 2D i technologia Realize Shape, oferują szerszą paletę narzędzi do szybkiego tworzenia geometrii. Ponadto znacznie zwiększono funkcjonalność aplikacji, zwłaszcza w modułach Drafting i PMI, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości ich dostosowania do potrzeb użytkownika.
  • W NX 9 wprowadzono również nowe możliwości symulacji morfingu siatki i zapewniono większą kontrolę jej jakości, a także możliwość określenia rozdzielczości owinięcia powierzchni w celu lepszego utworzenia obiektu czynnika przepływającego. Dzięki zwiększeniu wydajności znacznie skrócono czas analizy w przypadku dużych modeli. Dodano także nowe narzędzia do analizy dynamiki części kompozytowych.
  • Nowe funkcje przyczyniają się do poprawy wydajności wytwarzania części dzięki większej kontroli nad strategią obróbki. Przy ich użyciu można automatycznie konwertować trójosiowe ścieżki narzędzia na ścieżki pięcioosiowe, przeglądać wyniki kontroli w kontekście modelu 3D i korzystać z menedżera zasobów produkcyjnych.

Podczas konferencji pokażemy również na żywo, w jaki sposób NX obsługuje wszystkie etapy procesu inżynierskiego realizowane w zintegrowanym środowisku pracy Teamcenter: począwszy od projektowania, poprzez analizę, aż po przygotowanie projektu do produkcji. Więcej szczegółów można przeczytać Tutaj

Dowiedz się więcej o zaletach NX 9 Tutaj

Zapraszamy do rejestracji:


Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.