Webinary

02Zapraszamy na cykl webinariów prezentujących wybrane funkcjonalności oprogramowania. Webinaria zostaną przeprowadzane przez naszych specjalistów-praktyków, w oparciu o przykłady. Udział w webinariach jest bezpłatny. Wymagane jest jedynie posiadanie komputera wraz z głośnikami lub słuchawkami oraz dostępem do internetu. Formuła webinariów przewiduje również udział uczestników – będzie możliwość zadawania pytań podczas wirtualnych spotkań.

Aby wziąć udział w danym webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W dniu poprzedzającym webinarium pocztą mailową na podany adres zostanie przesłany link dostępu do danego webinarium.


Planowane Webinaria:

Zapraszamy na cykl webinariów pt. “Miesiąc z Solid Edge ST10 – poznaj nową wersję“. W jej ramach w ciągu miesiąca zostaną przeprowadzone 4 webinary przybliżające nowości i zmiany jakie pojawiły się w najnowszej wersji oprogramowania Solid Edge.

Modelowanie konwergentne oraz inżynieria odwrotna – wykorzystanie figur siatkowych w procesie modelowania
14.09.2017, godz. 11:00
Webinar się odbył

Modelowanie generatywne – optymalizacja produktów w jednolitym środowisku
20.09.2017, godz. 12:00
Webinar się odbył

The best of the rest – podsumowanie nowości Solid Edge ST10
12.10.2017, godz. 11:00

Solid Edge ST10 – Tips & Tricks
19.10.2017, godz. 12:00


Historia webinarów:

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Imię i nazwisko*
E-mail*
Firma / Instytucja*