3DSync - wersja testowa

03
Lip

Webinar: NEOGAGE – aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym

NEOGAGE – aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym

 

 Termin: 05.07.2017, godz. 11:00

Prowadzący:
Artur Kopa – NEOGAGE sp. z o.o.

 


 

O NEOGAGE:

Aplikacja mobilna NEOGAGE to innowacyjne i kompletne rozwiązanie wspomagające zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Została zaprojektowana przez meteorologów dzięki czemu zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności, m. in. pełną ewidencję wyposażenia pomiarowego oraz użytkowników i miejsc użytkowania, nadzorowanie harmonogramu wzorcowania i działań związanych z narzędziami, gromadzenie i przeglądanie dokumentów, generowanie statystyk i raportów, czy obsługę wypożyczalni narzędzi.
Wyjątkowo płynne działanie i natychmiastowy dostęp do danych zapewniają wzrost efektywności pracy i oszczędność czasu. Dzięki automatycznym przypomnieniom aplikacja pozwala w prosty sposób zapanować nad harmonogramami przeglądów, wzorcowań czy sprawdzeń ułatwiając pracę firm działających zgodnie z wymaganiami ISO9001.
Użyteczność i funkcjonalność aplikacji NEOGAGE została doceniona przez Klientów – produkt został wyróżniony Laurem Eksperta 2016.

 


 

Rejestracja:

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.


Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.