Uzyskaj 50% zniżki na komputerowo wspomagane wytwarzanie (CAM) i 2D Nesting

Łatwość wdrożenia, nauki i użytkowania — oszczędzaj na rozwiązaniach
Solid Edge CAM Pro i Solid Edge 2D Nesting.

Oprogramowanie CAM dla szerokiej gamy procesów produkcyjnych

Twórz światowej klasy produkty przy pomocy skalowalnych rozwiązań dla szerokiej gamy procesów produkcyjnych. Rozwiązania Solid Edge pomagają zapewnić więcej zamówień, wydawać mniej na materiały surowe i poprawiać produktywność, usprawniając procesy, takie jak obróbka CNC, nesting, cięcie, formowanie, spawanie i montaż.

Solid Edge CAM Pro

Solid Edge CAM Pro pozwala uniknąć konieczności i kosztów stosowania wielu systemów CAM na hali produkcyjnej. To skalowalne rozwiązanie oferuje szeroki zakres możliwości dokładnego programowania NC, a przy tym zapewnia elastyczność i maksymalizuje wartość inwestycji. Solid Edge CAM Pro wyróżnia się niesamowitym zakresem funkcji i możliwości — oferuje wszystko, czego potrzebujesz w rozwiązaniu CAM.

Solid Edge 2D Nesting

W programie Solid Edge 2D Nesting masz pełną kontrolę nad wszystkimi ustawieniami nestingu, które są niezbędne, aby sprostać wymaganiom dowolnej technologii cięcia lub materiału. Intuicyjny interfejs użytkownika (UI) ułatwia wybór liczby części, rozmiarów blach i rotacji części.

Przez ograniczony czas otrzymasz 50% zniżki na zakupy Solid Edge CAM Pro i Solid Edge 2D Nesting.

Wprowadź swoje dane kontaktowe poniżej, aby poznać ofertę.

O Siemens Finance

Siemens Finance Sp. z o.o. to spółka finansowa z grupy Siemens z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Jest partnerem biznesowym zarówno dla branż Siemensa, jak i dostawców zewnętrznych. Specjalizuje się w finansowaniu oprogramowania, maszyn i urządzeń dla branży przemysłowej i medycznej oraz sprzętu IT i Office.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu wiedzy finansowej, zarządzania ryzykiem i wiedzy branżowej, Siemens Finance dostarcza rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb swoich partnerów biznesowych i klientów. Wspiera ich rozwój, buduje wartość, zwiększa konkurencyjność i umożliwia dostęp do nowych technologii.

Telefon

58 782 02 80

Dział techniczny

58 772 74 64

E-mail

biuro@cador.pl