Szkolenie Solid Edge

Solid Edge

Solid Edge jest jednym z najnowocześniejszych systemów komputerowego wspomagania projektowania (CAD 3D). Doskonale zaprojektowany, intuicyjny sposób komunikacji z użytkownikiem zapewnia najwyższą efektywność modelowania konstrukcji. Wbudowane narzędzia do zarządzania projektem przyczyniają się do znacznego skrócenia czasu wprowadzania zmian. Użytkownik otrzymuje łatwy w obsłudze system CAD 3D, pozwalający skupić się na pracy projektowej, a nie na obsłudze systemu komputerowego.

Przeznaczenie:
Solid Edge jest przeznaczony przede wszystkim dla branży mechanicznej, wzornictwa przemysłowego, projektowania elementów z tworzyw sztucznych i odlewanych, a także giętych z blach.

Zastosowanie systemu Solid Edge przynosi w efekcie końcowym obniżkę kosztów, związaną przede wszystkim ze znacznym przyspieszeniem procesu projektowania oraz wielokrotnym, różnorodnym wykorzystaniem raz wykonanej pracy. Wykonany przez konstruktora model urządzenia służy do generowania:

– rysunków wykonawczych i złożeniowych,
– rysunków montażowych (widoki izometryczne, rozstrzelone),
– kart katalogowych,
– ilustracji (wizualizacja konstrukcji),
– animacji (filmów) komputerowych,
– publikowania projektów w Internecie.

Proponujemy warsztaty:

  • Podstawowe możliwości Solid Edge
  • Zaawansowane możliwości Solid Edge
  • Kompleksowe warsztaty Solid Edge
  • Warsztaty dedykowane.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.