Szkolenia

szkolenia

szkolenia

 

Szkolenia w ramach Pomorskiego Centrum Szkoleń Inżynierskich organizowane są przez firmę Cador Consulting – partnera handlowego Siemens Industry Software. Organizujemy szkolenia z zakresu oprogramowania CAD / CAM / CAE  Solid Edge, NX CAD, NX CAM,  NX CAE, CAM Express.

 

Usługi szkoleniowe mogą być świadczone w siedzibie naszej firmy. Posiadamy profesjonalnie i komfortowo wyposażoną salę szkoleniową. Szkolenia odbywają się na komputerach (laptopach) z zainstalowanymi najnowszymi wersjami oprogramowania. Każde stanowisko wyposażone jest w Kontroler 3D (SpacePilot lub SpaceMouse).

Zależy nam na zapewnieniu komfortowych warunków szkolenia, a przede wszystkim na oderwaniu uczestników na czas szkolenia od obowiązków służbowych. Zaleca się aby szkolenia odbywały się poza siedzibą bezpośredniego użytkownika. Jednak na prośbę zamawiającego organizujemy szkolenia w siedzibie klienta.

 

Szkolenia Solid Edge

Szkolenia NX CAD

Szkolenia NX CAM / CAM Express

Szkolenia CAE

Zapoznaj się z najbliższymi terminami szkoleń Tutaj

 


 

 

Nabór na studia podyplomowe trwa!

Organizujemy również Studia podyplomowe: “SYMULACJE KOMPUTEROWE DLA INŻYNIERÓW” wraz z Politechniką Gdańską i firmą DES ART.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.