Szkolenia Solid Edge, NX CAD, CAM Express

Solid Edge

Solid Edge jest jednym z najnowocześniejszych systemów komputerowego wspomagania projektowania (CAD 3D). Doskonale zaprojektowany, intuicyjny sposób komunikacji z użytkownikiem zapewnia najwyższą efektywność modelowania konstrukcji. Wbudowane narzędzia do zarządzania projektem przyczyniają się do znacznego skrócenia czasu wprowadzania zmian. Użytkownik otrzymuje łatwy w obsłudze system CAD 3D, pozwalający skupić się na pracy projektowej, a nie na obsłudze systemu komputerowego.

Przeznaczenie:
Solid Edge jest przeznaczony przede wszystkim dla branży mechanicznej, wzornictwa przemysłowego, projektowania elementów z tworzyw sztucznych i odlewanych, a także giętych z blach.

Zastosowanie systemu Solid Edge przynosi w efekcie końcowym obniżkę kosztów, związaną przede wszystkim ze znacznym przyspieszeniem procesu projektowania oraz wielokrotnym, różnorodnym wykorzystaniem raz wykonanej pracy. Wykonany przez konstruktora model urządzenia służy do generowania:

– rysunków wykonawczych i złożeniowych,
– rysunków montażowych (widoki izometryczne, rozstrzelone),
– kart katalogowych,
– ilustracji (wizualizacja konstrukcji),
– animacji (filmów) komputerowych,
– publikowania projektów w Internecie.

Proponujemy warsztaty:

 • Podstawowe możliwości Solid Edge
 • Zaawansowane możliwości Solid Edge
 • Kompleksowe warsztaty Solid Edge
 • Warsztaty dedykowane.

NX CAD

NX CAD to najwyższej klasy zintegrowany system wspomagania projektowania i wytwarzania.

Część projektowa (CAD) obejmuje funkcje modelowania bryłowego oraz powierzchniowego, umożliwiające projektowanie dowolnie skomplikowanych kształtów. Dzięki nim system znajduje zastosowanie w przemyśle samochodowym, lotniczym, okrętowym, a także szeroko pojętym wzornictwie przemysłowym. Specjalistyczne moduły służą do modelowania form wtryskowych, wykrojników postępowych, skomplikowanych elementów blaszanych. Efektem końcowym jest dokumentacja rysunkowa oraz fotorealistyczna i artystyczna wizualizacja projektów.

Proponujemy warsztaty:

 • CAD I – Podstawowe informacje o NX
 • CAD II – Zaawansowane zagadnienia z NX
 • Tematyczne (Freeform Modeling, Synchronous Modeling, Szkolenia dedykowane).

NX CAM/CAM Express

Zintegrowany system CAD/CAM/CAE NX (Unigraphics) zawiera najwyższej klasy system komputerowego wspomagania wytwarzania NX CAM. CAM Express jest oferowany jako osobny system CAM wydzielony z systemu NX. Jest zintegrowany z systemami CAD firmy UGS (NX, Solid Edge, I-deas), ale jest niezależny od systemu CAD i może być stosowany jako uzupełnienie dowolnego systemu wspomagania programowania.

Proponujemy warsztaty:

 • CAM – Frezowanie
 • CAM – Frezowanie zaawansowane
 • CAM – Toczenie
 • CAM – Elektrodrążenie drutowe
 • CAM – Szkolenia dedykowane.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.