Solid Edge

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

solid edge

Solid Edge

Solid Edge – system CAD 3D z wysoko rozwiniętą funkcją Synchronous Technology. Program do wspomagania projektowania komputerowego. Sprawdź najnowszą dostępną wersję programu: Solid Edge 2019. Projektowanie nigdy nie było takie proste!

Przykłady wykorzystania: 

Solid Edge jest używany zazwyczaj do projektowania maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych, projektowania konstrukcji stalowych, pojazdów, jednostek pływających i latających, artykułów gospodarstwa domowego, mebli i innych wyrobów. 

Korzystając z gotowego modelu konstrukcji program błyskawicznie generuje dokumentację rysunkową, karty katalogowe, zestawienia materiałowe. Tworzy też wizualizacje i animacje projektów, dzięki czemu można kontrahentowi zaprezentować produkt jeszcze przed wyprodukowaniem pierwszego egzemplarza.

Synchronous Technology:

Cechą wyróżniającą Solid Edge spośród innych systemów CAD jest mocno rozwinięte środowisko bezpośredniego modelowania parametrycznego (technologia Synchronous). Siemens wprowadził tę funkcję w 2008 roku i był to przełom w projektowaniu CAD. Pozwala ona projektować do 100 razy szybciej niż odbywało się to przed wprowadzeniem Technologii Synchronus.

Czytaj więcej: cador.pl/solid-edge-synchronous-technology

dzierżawa licencji solid edge


Cena Solid Edge jest zależna od dużej ilości czynników.

Aby poznać aktualną ceną oprogramowania Solid Edge skontaktuj się z naszym działem handlowym:

(58) 772-74-42 lub +48 509 271 709 lub email: biuro@cador.pl


Zobacz też:

Opisy modułów:

Moduły dodatkowe:

Biblioteki elementów znormalizowanych:


Solid Edge – opis ogólny

Download (PDF, 1.98MB)

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.