Solid Edge ST7

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

Solid Edge ST7

Solid Edge ST7

Solid Edge ST7 firmy Siemens to pogram do projektowania CAD 3D. Zawiera setki udoskonaleń wprowadzonych na żądanie klientów, zapewnia szybkie i elastyczne modelowanie 3D, usprawnione zarządzanie projektami, nowe, zaawansowane aplikacje i wyjątkowy komfort obsługi, które pozwalają wznieść się użytkownikom na nowy poziom projektowania.

Oprogramowanie Solid Edge ST7 posiada nowe wbudowane funkcje renderowania, oparte na technologii Luxion KeyShot®, pozwalają szybko i łatwo tworzyć fotorealistyczne obrazy i animacje bezpośrednio ze środowiska modelowania. Wspomniane funkcje nawet pięciokrotnie przyspieszają fotorealistyczne renderowanie natywnych modeli 3D w czasie rzeczywistym, co ułatwia wprowadzanie wszelkich zmian w produkcie bezpośrednio podczas spotkań z klientami, z uwzględnieniem nowych sugestii, łatwo modyfikując produkt przy użyciu technologii synchronicznej i generując realistyczne obrazy do natychmiastowego przeglądu

Nowa funkcja Solid Edge ST7 – 3D Sketch poprawia wydajność dzięki różnym scenariuszom modelowania, pozwalając projektantom zrealizować proces projektowania nawet dwukrotnie szybciej, przy jednoczesnym zapewnieniu większej elastyczności. Znaczące ulepszenia interfejsu użytkownika sprawiają, że Solid Edge oferuje obecnie najbardziej intuicyjne środowisko robocze. Nowa strona startowa, precyzyjne ścieżki edukacyjne i rozwinięty system wskazówek wizualnych upraszczają poznawanie programu przez nowych użytkowników i zwiększają wydajność doświadczonych projektantów.

Funkcje zarządzania projektem w Solid Edge ST7, oparte na oprogramowaniu Microsoft SharePoint®, zostały ulepszone przez zastosowanie wizualnego podejścia do zarządzania projektami i nowej witryny przepływu prac workflow, która skupia interakcje użytkowników w jednym miejscu. Ułatwia to tworzenie i pracę nad złożonymi projektami, wprowadzanie zmian inżynierskich i poprawia ogólną wydajność.

Uzupełnieniem rozbudowanych możliwości Solid Edge ST7 jest rozszerzona rodzina nowych, skutecznych aplikacji. Nowe aplikacje Solid Edge dają większe możliwości w zakresie projektowania, produkcji i współpracy, co przyspiesza cały proces rozwoju produktu. Już teraz dostępnych jest ponad 500 aplikacji Solid Edge, które przyczyniają się do wzrostu wartości dla klienta.

 


 

Cena Solid Edge ST7 jest zależna od dużej ilości czynników.

Aby poznać ceną oprogramowania Solid Edge ST7 skontaktuj się z naszym działem handlowym:

Andrzej JakubekL: (58) 772-74-42 lub 509 271 709 lub email: biuro@cador.pl

 


 

Solid Edge – nowości w wersji ST7

Download (PDF, 574KB)

 


 

Obejrzyj poniżej nagranie na temat funkcji Sheetmetal w Solid Edge ST7:

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.