Solid Edge 2019 – NOWOŚĆ!

Dział handlowy:
tel. 58 782 02 80
e-mail: biuro@cador.pl

Z przyjemnością informujemy Państwa o pojawieniu się Solid Edge 2019 – najnowszej wersji tego oprogramowania. Instalator jest już dostępny do pobrania w naszej Strefie Wsparcia.

Solid Edge 2019 to najlepszy w swojej klasie system CAD wyposażony w narzędzia do konstrukcji elementów elektrycznych i PCB! Ponadto zawiera w pełni zintegrowane środowisko do symulacji oraz najnowsze narzędzia do wytwarzania addytywnego. Solid Edge 2019 posiada nowe narzędzia do zarządzania wymaganiami. Wszystko to może być także dostępne we współpracy nie tylko lokalnej, ale i  w bezpłatnej, bezpiecznej współpracy chmurowej.
>> Pobierz ulotkę Solid Edge 2019                                                     >> Pobierz Solid Edge – Technical Publications
>> Solid Edge – Requirements Management                                     >> Solid Edge Wiring and Harness Design

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z prezentacji online programu Solid Edge 2019. Aby uzyskać do niego dostęp prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy także gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania związane z oprogramowaniem Solid Edge.

Wkrótce zamieścimy także więcej informacji o nadchodzących warsztatach z zakresu nowości w Solid Edge 2019.

Firma:*
Imię i nazwisko:*
Stanowisko:
E-mail:*
Telefon:*
w.
Preferowana data spotkania (rrrr-mm-dd):

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.