W związku z obecną sytuacją przeorganizowaliśmy prace naszych działów i pragniemy poinformować, że nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji on-line. Wszystkie usługi wsparcia technicznego, konsultingowe, szkoleniowe oraz sprzedażowe są dostępne głównie poprzez środki komunikacji zdalnej.

Ty również możesz pracować z domu!
Oprogramowanie Siemens Digital Industries Software umożliwia pracę zdalną poza siecią firmową. Możliwe są:

  • czasowe wypożyczenie licencji z serwera na komputer domowy,
  • w przypadku programu Solid Edge przeniesienie licencji do „chmury” (wystarczy zalogować się z dowolnego komputera i rozpocząć pracę w programie)
  • aktywowanie dodatkowej licencji domowej – tylko dla programów Solid Edge i Femap

Nasi specjaliści z działu Wsparcia technicznego pomogą Ci przeprowadzić w/w czynności. Kontaktuj się przez Support Center lub przez mail: support@cador.pl

Bezpłatne serwisy edukacyjne Siemens Digital Industries Software

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na okres 30-dni udostępnia bezpłatnie kursy e-learningowe, treści edukacyjne, wirtualne laboratoria. Dostępne są również bezpłatnie licencje edukacyjne: Solid Edge Teacher&Student Edition, FloEFD dla Solid Edge Student Edition, NX Student Edition, Femap Student Edtition.

Przeczytaj list Tony’ego Hammelgarna – Prezesa Siemens Digital Industries Software:

List otwarty Tony’ego Hammelgarna do wszystkich Interesariuszy – marzec 2020

W obliczu globalnego kryzysu zdrowotnego, jaki obecnie ma miejsce, naszym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów, partnerów oraz ich rodzin i społeczności. W tym celu w ciągu ostatnich kilku tygodni podjęliśmy wiele kroków, aby umożliwić nam dalszy rozwój i dostarczanie rozwiązań, które przyspieszają cyfrową transformację i najlepiej wspierają naszych klientów w tym niepewnym okresie. Obejmuje to anulowanie lub przełożenie niektórych wydarzeń oraz przejście do wydarzeń wirtualnych, ilekroć działa to najlepiej dla naszych klientów.
Zmieniające się warunki pracy stanowią okazję dla naszej społeczności do podnoszenia swoich umiejętności i zdolności dzięki oprogramowaniu Siemens. Ze skutkiem natychmiastowym i przez okres obowiązywania COVID-19 oferujemy bezpłatne 30-dniowe subskrypcje naszych szkoleń online. Oznacza to bezpłatny dostęp do bogatej oferty edukacyjnej obejmującej szkolenia oparte na wideo, laboratoria i inne angażujące treści, które mogą poprawić biegłość w produktach, z których już Państwo korzystacie, a także rozwinąć umiejętności w zakresie nowych rozwiązań Siemens.
Wiemy, że wielu naszych użytkowników pracuje poza normalnym środowiskiem, dlatego Siemens pracuje nad rozszerzeniem dostępu do naszego portfolio dla naszej społeczności. Bezpłatna wersja platformy programistycznej Mendix jest dostępna dla każdego, a wiele naszych rozwiązań jest dostępnych bezpłatnie dla studentów i start-upów. Dzisiaj udostępniamy również bezpłatne oprogramowanie PADS Professional firmy Mentor do projektowania obwodów drukowanych bezpłatnie dla studentów i instruktorów. Ponadto współpracujemy z naszymi klientami, aby umożliwić korzystanie z niektórych naszych produktów w domu.

Jako lider branży z szeroką siecią partnerów i klientów w różnych gałęziach przemysłu, od urządzeń medycznych, przez maszyny przemysłowe i lotnictwo, aż po farmaceutyki, czujemy się odpowiedzialni za wykorzystanie mocy naszego ekosystemu do tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla globalnych problemów, w tym zrównoważonego rozwoju i pandemii koronawirusa. Dla przykładu współpracujemy z firmą Engineering for Change w konkursie na projekt Innovate for Impact, w którym nagrodą za opracowanie innowacyjnych rozwiązań pomagających rozwiązać problemy głodu i czystej wody jest 20 000 USD (termin został przedłużony do 4 maja 2020 roku).

Zdajemy sobie sprawę, że znaleźliśmy się w niezwykłym momencie, dlatego podejmujemy te kroki, aby wspierać nasze społeczności i siebie nawzajem w okresie zmian. W miarę rozwoju sytuacji obiecujemy wsparcie naszym pracownikom, klientom, partnerom i społecznościom – jesteśmy w tym razem i zachęcamy do skontaktowania się z nami w dowolnym momencie.

Tony Hemmelgarn
Prezes i dyrektor generalny
Siemens Digital Industries Software

Potrzebujesz pomocy, kontaktuj się bezpośrednio ze swoim opiekunem handlowym lub pisząc na biuro@cador.pl