3DSync - wersja testowa

09
Paź

Premiera NX 10

NX 10

Na konferencji PLM Europe – Siemens PLM Connection 2014 w Berlinie (w dniach 6-8 października), odbyła się światowa premiera najnowszej wersji oprogramowania NX, która będzie dostępna od grudnia bieżącego roku.

NX 10 oferuje udoskonaloną elastyczność projektowania i do trzech razy większą produktywność.

NX 10 jest bardziej zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania cyklem życia produktu, czyli systemami PLM. Dodano do niego obsługę środowiska Siemens Active Workspace, dzięki której poszukiwanie informacji i wymiana danych między aplikacją NX a systemem PLM, takim jak np. Teamcenter skraca znacząco czas. Większa integracja międzysystemowa umożliwia szybkie odnajdywanie istotnych informacji, zarówno z wielu zewnętrznych źródeł danych jak i wcześniej zaprojektowanych elementów, które dzięki temu można bardzo szybko zaimplementować, aby wykorzystać w realizowanym projekcie. Skraca to czas potrzebny na zrealizowanie projektu. Dostęp do środowiska Active Workspace jest możliwy przez internet z dowolnego urządzenia, niezależnie od lokalizacji.

Nowe i udoskonalone funkcje sprawiają, że wczesna faza koncepcyjna – będąca jedną z najważniejszych faz projektowania – jest łatwiejsza i przebiega szybciej. Nowy dotykowy interfejs i lepsza integracja ze środowiskiem Active Workspace czynią z NX10 oprogramowanie o niespotykanej dotąd wszechstronności, które pozwala na dostęp do danych dotyczących produktu w każdym momencie i w każdym miejscu. Większe możliwości pod względem dostępu pomagają klientom w podejmowaniu mądrych decyzji, które owocują lepszymi produktami – twierdzi Jim Rusk, starszy wiceprezes, Product Engineering Software, Siemes PLM Software – NX 10 to kolejny krok w stronę poprawy stabilności funkcjonowania oraz przyjaznych użytkownikowi funkcji, których klient potrzebuje, aby radzić sobie z coraz większym stopniem złożoności projektów produktów.

Nowy interfejs z opcją obsługi dotykowej proponowany w NX 10 daje możliwość korzystania z oprogramowania NX na tabletach z systemem operacyjnym Microsoft Widows®. Ułatwia to uruchamianie oprogramowania NX w każdym miejscu i w każdej sytuacji, gdy tylko jest to konieczne do usprawniania współpracy i produktywności.

Więcej informacji na temat wszystkich nowych funkcji NX 10: Tutaj

Przegląd nowości NX 10


Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.