Poznaj Solid Edge

Solid Edge jest systemem do komputerowego wspomagania projektowania (CAD) 3D produkowanym przez firmę Siemens PLM Software. Cador Consutling jest autoryzowanym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce.

Najnowszą wersja Solid Edge – ST10 stawia przede wszystkim na wykorzystywanie nowoczesnej technologii już na wczesnym etapie projektu. Mowa tu o modelowaniu konwergentnym (praca z chmurą punktów, obiekt STL), modelowaniu generatywnym (optymalizacja konstrukcji), czy zastosowaniu inżynierii odwrotnej. Dodatkowo nowa wersja oferuje możliwość przeprowadzenia analizy płynów, ponowne użycie geometrii w dowolnej skali, a także skorzystanie z rozbudowanych możliwości wbudowanego systemu do zarządzania danymi projektowymi.

>> Więcej o Solid Edge ST10

Użytkowanie Solid Edge to m.in.:

  • Zwiększenie szybkości pracy dzięki technologii synchronicznej.
  • Swobodna edycja parametrów zarówno natywnych jak i importowanych modeli (również bez zaimportowanego z innego systemu CAD drzewka operacji).
  • Środowisko symulacyjne – posiada inżynierskie narzędzia do analiz wytrzymałościowych (MES).
  • Efektywyny i fotorealistyczny rendering.
  • Łatwość obsługi i modyfikacji złożeń.

Pracując z Solid Edge Twoja firma zyskuje nowoczesne narzędzie ułatwiające prace projektanta i skracające czas niezbędny na projektowanie i modyfikacje projektu. Wykorzystanie popularnego narzędzia zwiększa także możliwości pozyskania wyspecjalizowanych pracowników.

Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się, aby omówić możliwości wykorzystania Solid Edge w Twojej firmie:

Imię*
Nazwisko*
Stanowisko
E-mail*
Telefon*
w.
Firma*
Miasto

Dlaczego Solid Edge od Cador Consulting?
Na polskim rynku istniejemy od przeszło dekady. Ten czas pozwolił nam nie tylko na dokładne rozpoznanie potrzeb Klientów, ale także stworzenie przeszkolonego i przede wszystkim doświadczonego działu technicznego. Kompleksowo wspieramy naszych Klientów – od etapu doboru odpowiedniego oprogramowania, poprzez jego wdrożenie i konfiguracje, aż do profesjonalnego wsparcia technicznego i merytorycznego projektów. Dodatkowo wraz z zakupem oprogramowania oferujemy dostęp do specjalnej Strefy Wsparcia Technicznego oraz dedykowanych szkoleń i materiałów szkoleniowych.
>> Więcej o szkoleniach.

 

Jeszcze się wahasz?
Pobierz bezpłatną wersję testową Solid Edge

 

Obejrzyj także nasze webinary z zakresu Solid Edge:

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.