Poznaj NX CAD

Oprogramowanie NX CAD 12 firmy Siemens PLM Software to narzędzia i technologia do projektowania CAD nowej generacji, która umożliwia zarówno szybkie tworzenie nowych produktów, jak również rozwój tych już istniejących. Cador Consutling jest autoryzowanym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce.

Specjalistyczne moduły w oprogramowaniu NX CAD służą m.in. do modelowania form wtryskowych, wykrojników postępowych, skomplikowanych elementów blaszanych itd. Dzięki funkcjom modelowania bryłowego oraz powierzchniowego, które pozwalają projektować dowolnie skomplikowane kształty, system znajduje zastosowanie w przemyśle samochodowym, lotniczym, okrętowym, szeroko pojętym wzornictwie przemysłowym, narzędziowniach, a nawet medycynie.
Ponadto system NX CAD w połączeniu z pozostałymi modułami (CAM, CAE) pozwala na stworzenie jednolitego środowiska wytwarzania.

Użytkowanie NX CAD to m.in.:

  • Praca z chmurą punktów, modelowanie konwergentne, wsparcie dla druku 3D.
  • Multicadowość i łatwiejsza oraz bardziej przyjazna praca.
  • Optymalizacja procesu projektowego dzięki wydajnemu systemowi.
  • Pełna dokumentacja rysunkowa oraz fotorealistyczna i artystyczna wizualizacja projektów.
  • Specjalistyczne narzędzia automatyzujące procesy projektowe i wytwórcze, co wpływa na efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych.
  • Elastyczność konfiguracji i dostosowania do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa.

Pracując z NX CAD Twoja firma zyskuje zaawansowane narzędzie do projektowania CAD 3D pozwalające na automatyzację procesów dzięki wbudowanym algorytmom i bibliotekom. Dodatkowo system NX dzięki zintegrowanemu środowisku CAD/CAM pozwala na ujednolicenie środowiska pracy, co znacząco wpływa na skrócenie procesu projektowego i wytwórczego, przy jednoczesnej oszczędności kosztów.

Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się, aby omówić możliwości wykorzystania NX CAD w Twojej firmie:

Imię*
Nazwisko*
Stanowisko
E-mail*
Telefon*
w.
Firma*
Miasto

>> Więcej o nowościach w ostatniej wersji NX CAD

>> Zobacz także: Nowości w NX 12 CAM

Dlaczego oprogramowanie NX od Cador Consulting?

Na polskim rynku istniejemy od przeszło dekady. Ten czas pozwolił nam nie tylko na dokładne rozpoznanie potrzeb Klientów, ale także stworzenie przeszkolonego i przede wszystkim doświadczonego działu technicznego. Kompleksowo wspieramy naszych Klientów – od etapu doboru odpowiedniego oprogramowania, poprzez jego wdrożenie i konfiguracje, aż do profesjonalnego wsparcia technicznego i merytorycznego projektów. Dodatkowo wraz z zakupem oprogramowania oferujemy dostęp do specjalnej Strefy Wsparcia Technicznego oraz dedykowanych szkoleń i materiałów szkoleniowych.

>> Więcej o szkoleniach.

Obejrzyj także nasze webinary z zakresu NX:

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.