Platforma PLM Siemens

Schemat produkcji w planformie PLM Siemens

Platforma PLM Siemens to kompletne rozwiązanie wspierające zarządzanie całym cyklem życia produktu, począwszy od jego koncepcji i opracowania CAD, poprzez proces wytwarzania i planowanie linii produkcyjnych, a skończywszy na jego utylizacji.
Całość stanowi wachlarz zintegrowanych rozwiązań skutecznie wspierających procesy wytwarzania.

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do materiałów informacyjnych dotyczących platformy PLM Siemens i poznać ofertę:

Imię i nazwisko*
Firma*
Telefon*
w.
E-mail*


Platforma PLM Siemens to:


Szybsze i łatwiejsze projektowanie CAD

Oferowane przez nas rozwiązania zawierają technologiczne narzędzia nowej generacji do projektowania CAD, które umożliwiają zarówno szybkie tworzenie nowych produktów, jak również rozwój tych istniejących.  Pracując na platformie PLM Siemens Twoja firma zyskuje zaawansowane narzędzie do projektowania CAD 3D pozwalające na automatyzację procesów, dzięki wbudowanym algorytmom i bibliotekom. Dodatkowo, zintegrowane środowisko CAD/CAM, pozwala na ujednolicenie pracy, co znacząco wpływa na skrócenie procesu projektowego i wytwórczego, przy jednoczesnej oszczędności kosztów.

Wirtualna organizacja produkcji

Platforma PLM Siemens pozwala także na projektowanie układów linii produkcyjnych i ich wizualizację. Umożliwia w ten sposób łatwe powiązanie projektowanego układu z założonym planem produkcji jednocześnie zwiększając efektywność zarządzania całym procesem produkcyjnym. Ponadto pozwala na dokładną analizę działania i wprowadzenie zmian optymalizacyjnych na każdym etapie produkcji, nawet w zakresie zarządzania pojedynczym obiektem, np. robotem.  Elastyczna cyfrowa reprezentacja maszyn i wyposażenia produkcyjnego pozwala sprawnie przełączać się pomiędzy różnorodną dokumentacją 2D i 3D, jak również korzystać z różnych programów CAD.

Cyfrowe wytwarzanie

Zaprojektowany układ linii produkcyjnej może zostać zasymulowany dzięki opcji cyfrowego wytwarzania. Poprzez symulację można zdefiniować optymalny proces produkcji, sprawdzić poprawność działania gniazd produkcyjnych czy rozmieszczenie robotów. W ten sposób wszelkie korekty mogą zostać naniesione jeszcze w środowisku cyfrowym, zanim dojdzie do uruchomienia realnej produkcji.

Łatwa współpraca projektowa

Dzięki zintegrowanej platformie PLM Siemens łatwo zapanować nad pracą projektową i dokumentacją techniczną. System pozwala odzwierciedlić strukturę firmy oraz zachodzące w niej procesy i obieg informacji. Zaawansowane funkcje wyszukiwania umożliwiają łatwą lokalizację podobnych elementów oraz ponowne wykorzystanie istniejących podzespołów lub części, redukując ilość wariantów i zmniejszając koszty produktu. Dzięki zwiększonej kontroli wszystkie błędy powstające podczas procesu projektowego mogą zostać wychwycone zanim produkt trafi na etap produkcji.

 

Weź udział w webinarze i zobacz na żywo możliwości platformy PLM Siemens.

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.