3DSync - wersja testowa

04
Sty

NX Continuous Release

Już od tego roku PLM Software jako pierwszy dostawca zaawansowanych systemów CAD/CAM/CAE zacznie dostarczać oprogramowanie NX przy użyciu metody Continuous Release.

Co to oznacza dla naszych klientów?

Dzięki temu rozwiązaniu uzyskają Państwo możliwość dużo częstszej aktualizacji wersji, co bezpośrednio przekłada się na:

  • zwiększenie produktywności
  • obniżenie kosztów wdrożenia
  • szybszą, bardziej spójną reakcje na potrzeby naszych klientów związane z  rozwojem funkcjonalności naszego oprogramowania

Wraz ze zmianą sposobu dostarczania nowych wersji, zmieni się również sposób ich wdrożenia. Od tego roku wszystkie aktualizacje będą dostarczane w sposób automatyczny, bez konieczności ich manualnego wyszukiwania i pobierania. Dzięki temu użytkownik nie ominie żadnego nowego udogodnienia, które mogłoby zoptymalizować jego pracę.

“Never let a customer fail” jest to słynne stwierdzenie Tony’ego Affuso – założyciela UGS corporation. W kontekście wprowadzenia przez firmę Siemens metody dostarczania oprogramowania “continous Release”, ten cytat  staje się dla nas jeszcze bardziej aktualny. Teraz przy współpracy z naszymi klientami będziemy mogli na bieżąco rozwiązywać ich problemy przez dodawanie nowych funkcjonalności, które będą miały rzeczywisty wpływ na zwiększenie efektywności pracy wszystkich użytkowania oprogramowania Siemens NX.


Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.