NX CAM

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

NX CAM

NX CAM

NX CAM jest to wysokiej klasy zintegrowany system do wspomagania wytwarzania, połączony z modelowaniem NX CAD. Integracja środowisk CAM oraz CAD pozwala na pracę na jednym formacje plików, dzięki czemu zmiany zachodzące podczas projektowania automatycznie widoczne są na etapie tworzenia technologii obróbczej.

Modułym które są zawarte w NX CAM:

  • Turning
  • Wire EDM
  • 2,5 Axis Milling
  • 3 Axis Milling
  • 5 Axis Milling
  • Turbomachinery Milling
  • Machine Simulation
  • Feature Based Machining Author

 

Zobacz film o nowiściach w programie NX CAM

NX CAM pozwala na pełną wizualizację usuwania materiału i weryfikację procesu, wykrywanie kolizji narzędzia wraz z oprawką. Dzięki kinematyce obrabiarki daje możliwość symulacji całej obrabiarki (wrzeciono, stół, element obrabiany, elementy mocujące) na podstawie wygenerowanego, rzeczywistego kodu G.

System zawiera również bibliotekę parametrów obróbki oraz bibliotekę narzędzi. Mamy możliwość tworzenia przygotówek o różnym kształcie, dokumentacji technologicznej, programów kontrolnych realizowanych przez sondę pomiarową.

Dzięki Synchronous Technology mamy możliwość tworzenia i edycję złożeń zawierających modele utworzone w różnych systemach CAD 3D oraz przygotowanie modelu do programowania strategii obróbczych.

NX CAM jest w polskiej wersji językowej. Zawiera również narzędzie (Post Builder.) do tworzenia oraz edycji postprocesorów.


Najważniejsze strony:

NX CAM

 


 

Opis ogólny NX CAM:

Download (PDF, 3.47MB)

 


 

Zapytaj nas o indywidualną wycenę systemu. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem handlowym. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego oprogramowania oraz dobierzemy konkretną konfiguracje modułów systemu. Cena zależna jest od konfiguracji oprogramowania.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.