NX CAE

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

NX CAE

NX CAE

Zaawansowane możliwości dostępne w zintegrowanym środowisku NX CAE, pozwalają na stałą współprace zespołów projektantów oraz analityków. Inżynierowie w łatwy sposób mają możliwość aktualizacji analizowanych modeli o zmiany projektowe dzięki ograniczeniu błędów spowodowanych translacją danych.
Moduły NX CAE pozwalają na przeprowadzenie następujących analiz:

  • wytrzymałość i trwałość konstrukcji
  • naprężeń, drgań, drgań własnych, zmęczenia
  • termicznych
  • dynamiki ruchu
  • przepływu oraz mechaniki płynów
  • optymalizacyjnych

Zintegrowane solwery uwzględniające wpływ wielu czynników (multi-physics), najlepsze w swojej klasie narzędzia do przygotowywania modeli ze wsparciem multi-CAD połączone z ECAD i oprogramowaniem do kontroli systemów oraz integracja PLM z zarządzaniem strukturami zaawansowanej symulacji pozwala rozwiązać każde zagadnienie MES o rzeczywistych wynikach.

Zobacz film: NX CAE – symulacje

 


 

Opis ogólny NX CAE:

Download (PDF, 2.71MB)

 


 

 

Zapytaj nas o indywidualną wycenę systemu. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem handlowym. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego oprogramowania oraz dobierzemy konkretną konfiguracje modułów systemu. Cena zależna jest od konfiguracji oprogramowania.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.