NX 9

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

nx 9

NX 9

została zaprezentowana w 2013 roku. Poniżej przedstawiamy nowości z zakresu CAD / CAM / CAE w oprogramowaniu NX 9

Oprogramowanie NX 9, firmy Siemens jest zintegrowanym rozwiązaniem służącym do projektowania produktów, przeprowadzania analiz inżynierskich i produkcji. Pomaga ono w szybszym, efektywniejszym i lepszym wykonaniu produktów.

Nowa wersja oprogramowania NX wprowadza wiele usprawnień w zakresie projektowania, analiz oraz wytwarzania, między innymi:
– nowoczesny interfejs w postaci pasków wstęgowych
– przetwarzanie współbieżne, wykorzystanie wielordzeniowości procesora
– wydajniejsze modelowanie bryłowe (usprawnienia w operacjach: Rib, Draft, Pattern Face, Extend and Trim, Swept, Wave Geometry Linker)

– wydajniejsze modelowanie powierzchniowe w NX 9(nowe sposoby modelowania pozwalają użytkownikowi na pełną modyfikację, kontrolę oraz edycje modelu wychodząc od prostej bryły a kończąc na bardzo zaawansowanym kształcie, np. powierzchnie B-Surface)

– technologia synchroniczna w 2D (rozbudowa funkcji modelowania synchronicznego jak również wykorzystanie tej technologii w szkicowniku 2D)

– usprawnienia w tworzeniu dokumentacji płaskiej oraz w wymiarach PMI

– usprawnienia w module projektowania elementów blaszanych

– wydajniejsze narzędzia do wytwarzania CAM (usprawnione, rozbudowane narzędzia do tworzenia oraz generowania ścieżki narzędzia w przypadku obróbki form i matryc, nowy sposób zarządzania obszarami obróbki).

Nowe sposoby optymalizacji ścieżki w operacji FlowCut w NX 9. Ulepszona została również konwersja ścieżki narzędzia z 3D do 5D oraz dodana została obsługa narzędzi walcowych przy obróbce wirników, łopatek, itp.)

– wydajniejsza analiza wytrzymałościowa CAE (istotne zmiany w narzędziach do analiz wytrzymałościowych, nowe narzędzia do kontroli oraz dopasowania siatki do zmodyfikowanej geometrii, np. Automatic Morph)


Dowiedz się więcej o nowościach w NX 9:
środowisko CAD
środowisko CAM
środowisko CAE
ogólny przegląd CAD/CAM/PLM

 


 

Nowości w NX 9:

Download (PDF, 1.17MB)

 


 

 

Cena NX 9 jest zależna od dużej ilości czynników.

Aby poznać aktualną cenę oprogramowania NX skontaktuj się z naszym działem handlowym:

(58) 772-74-49 lub (58) 772-74-52 lub email: biuro@cador.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.