NX 10

Konsultacje techniczne:
tel.: +48 58 782 02 80, e-mail: support@cador.pl

nx 10

NX 10

NX 10 to najnowsze oprogramowanie CAD / CAM / CAE od Siemens PLM Software – zawiera nowe funkcje, które zapewniają większą elastyczność w zakresie rozwoju produktu i do trzech razy większą produktywność.

 

Nowe narzędzia w NX 10, do których należy rozwiązanie umożliwiające przygotowanie koncepcji wizualnej 2D, ułatwiają i usprawniają tworzenie projektów, natomiast udoskonalenia oprogramowania NX Realize Shape, w pełni zintegrowanego środowiska modelowania pod-obszarów, dają projektantom większą elastyczność, jeżeli chodzi o tworzenie unikatowych kształtów.

Nowy interfejs z opcją obsługi dotykowej zapewnia wygodniejszy dostęp do pełnego zakresu funkcji projektowania dostępnych w NX 10.

Lepsza integracja NX 10 z oprogramowaniem do zarządzania cyklem życia produktu (oprogramowaniem PLM), w tym ze środowiskiem Active Workspace oferowanym przez Siemens, sprawia, że poszukiwanie informacji o produkcie zajmuje mniej czasu.

NX 10 zawiera również szereg udoskonaleń całego zintegrowanego narzędzia CAD / CAM / CAE (do projektowania, produkcji i prac inżynierskich wspomaganych komputerowo).


NX 10 to kolejny krok w stronę poprawy stabilności funkcjonowania oraz przyjaznych użytkownikowi funkcji, których klient potrzebuje, aby radzić sobie z coraz większym stopniem złożoności projektów produktów” twierdzi Jim Rusk, starszy wiceprezes, Product Engineering Software, Siemens PLM Software. „Nowe i udoskonalone funkcje sprawiają, że wczesna faza koncepcyjna – będąca jedną z najważniejszych faz projektowania – jest łatwiejsza i przebiega szybciej. Nowy dotykowy interfejs i lepsza integracja ze środowiskiem Active Workspace czynią z NX 10 oprogramowanie o niespotykanej dotąd wszechstronności, które pozwala na dostęp do danych dotyczących produktu w każdym momencie i w każdym miejscu. Większe możliwości pod względem dostępu pomagają klientom w podejmowaniu mądrych decyzji, które owocują lepszymi produktami”.


Firma Cador Consulting świadczy usługi wdrożeniowe, pomaga przy wyborze oprogramowania, udostępnia Stefę Wsparcia Technicznego (http://support.cador.pl) klientom z aktywnym Maintanance, udziela pomocy w nagłych przypadkach oraz świadczy usługi szkoleniowe. W razie dodatkowych próśb ze strony klientów zawsze szukamy najszybszego oraz najlepszego sposobu rozwiązania problemu. Zadzwoń do nas aby rozwiać wątpliwości!


 

Cena NX 10 jest zależna od dużej ilości czynników.

Aby poznać aktualną cenę oprogramowania NX10 skontaktuj się z naszym działem handlowym:

(58) 772-74-49 lub (58) 772-74-52 lub email: biuro@cador.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.