3DSync - wersja testowa

14
Maj

Nowości w Solid Edge ST7

Oprogramowanie Solid Edge ST7 zawiera setki udoskonaleń wprowadzonych na żądanie klientów, zapewnia szybkie i elastyczne modelowanie 3D, usprawnione zarządzanie projektami, nowe, zaawansowane aplikacje i wyjątkowy komfort obsługi, które pozwalają wznieść się użytkownikom na nowy poziom projektowania.

Nowe funkcje renderowania wbudowane w oprogramowanie Solid Edge ST7, oparte na technologii Luxion KeyShot®, pozwalają szybko i łatwo tworzyć fotorealistyczne obrazy i animacje bezpośrednio ze środowiska modelowania. Wspomniane funkcje nawet pięciokrotnie przyspieszają fotorealistyczne renderowanie natywnych modeli 3D w czasie rzeczywistym, co ułatwia wprowadzanie wszelkich zmian w produkcie bezpośrednio podczas spotkań z klientami, z uwzględnieniem nowych sugestii, łatwo modyfikując produkt przy użyciu technologii synchronicznej i generując realistyczne obrazy do natychmiastowego przeglądu

Nowa funkcja 3D Sketch poprawia wydajność dzięki różnym scenariuszom modelowania, pozwalając projektantom zrealizować proces projektowania nawet dwukrotnie szybciej, przy jednoczesnym zapewnieniu większej elastyczności. Znaczące ulepszenia interfejsu użytkownika sprawiają, że Solid Edge ST7 oferuje obecnie najbardziej intuicyjne środowisko robocze. Nowa strona startowa, precyzyjne ścieżki edukacyjne i rozwinięty system wskazówek wizualnych upraszczają poznawanie programu przez nowych użytkowników i zwiększają wydajność doświadczonych projektantów.

Funkcje zarządzania projektem, oparte na oprogramowaniu Microsoft SharePoint®, w Solid Edge ST7 zostały ulepszone przez zastosowanie wizualnego podejścia do zarządzania projektami i nowej witryny przepływu prac workflow, która skupia interakcje użytkowników w jednym miejscu. Ułatwia to tworzenie i pracę nad złożonymi projektami, wprowadzanie zmian inżynierskich i poprawia ogólną wydajność.

Uzupełnieniem rozbudowanych możliwości Solid Edge ST7 jest rozszerzona rodzina nowych, skutecznych aplikacji. Nowe aplikacje Solid Edge dają większe możliwości w zakresie projektowania, produkcji i współpracy, co przyspiesza cały proces rozwoju produktu. Już teraz dostępnych jest ponad 500 aplikacji Solid Edge, które przyczyniają się do wzrostu wartości dla klienta.

Przeczytaj więcej o nowościach w Solid Edge ST7: Tutaj

Obejrzyj poniżej nagranie o przeglądzie nowości Solid Edge ST7:

Więcej o możliwościach Solid Edge ST7 zobacz na stronie Siemens


Comments are closed.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.