Kariera

Poszukujemy osób na stanowisko:

pasek budynek

Inżynier systemów CAD

(NX)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość NX CAD
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

  • prowadzenie szkoleń
  • wsparcie techniczne klientów
  • prezentacja systemu NX CAD
  • wsparcie działu handlowego

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie i możliwość rozwoju w zakresie oprogramowania firmy Siemens PLM Software
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport

 Prosimy o dodanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

guzik dołącz do nas

people

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.