Fibersim

Konsultacje handlowe:
tel. 58 782 02 80, e-mail: biuro@cador.pl

fibersim 13, fibersim, cena fibersim, fibersim polska

Fibersim

 

System jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem na potrzeby wydajnego i zyskownego projektowania produktów kompozytowych wysokiej jakości. Program nadaje się do projektowania innowacyjnych, wytrzymałych i lekkich struktur kompozytowych. Producentem systemu jest Siemens PLM Software, a firma Cador Consulting jako partner handlowy zajmuje się jego dystrybucją.

Jest to program, który stanowi kompletne rozwiązanie zintegrowane z systemem CAD. Obsługuje proces konstruowania i projektowania wysokiej jakości produktów z materiałów kompozytowych – od wstępnej fazy projektowania, poprzez analizę i produkcję.

W skład systemu wchodzą moduły Composite Engineering Environment (CEE) i Advanced Composite Engineering Environment (ACEE). CEE to moduł do ogólnych zastosowań, natomiast ACEE jest przeznaczony do dużych, skomplikowanych struktur. Obydwa moduły można zintegrować z różnymi systemami CAD. Szeroki wybór opcji umożliwia rozszerzenie możliwości podstawowych produktów.

Potencjał materiałów kompozytowych przez dłuższy czas pozostawał niewykorzystany ze względu na wysoki koszt projektowania i wytwarzania produktów z tych unikatowych materiałów. Portfolio oprogramowania Fibersim do projektowania części z kompozytów umożliwia jednak opanowanie złożoności tych materiałów, obsługując cały proces projektowania, którego efektem są części i produkty o znakomitych parametrach, dostarczane w terminie i w ramach zaplanowanego budżetu.

 

 

 


 

Zalety:

• Obsługuje wiele procesów projektowania i wytwarzania kompozytów.

• Umożliwia automatyzowanie definiowania i zmiany projektów.

• Dzięki otwartej architekturze wspiera wiele systemów CAD i najlepsze w swojej klasie narzędzia inżynierskie.

 

fiber

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Cena oprogramowania dostępna jest po wcześniejszej konsultacji z naszym działem handlowym:

58 782 02 80 lub email: biuro@cador.pl

 


 

Najważniejsze pliki PDF:

FIBERSIM

 


 

 

Informacje ogólne – Fibersim:

Download (PDF, 4.96MB)

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.