Cador dystrybutorem Moldex3D


baner2

Firma Cador Consulting zawarła umowę z tajwańską firmą CoreTech System Co. w zakresie dystrybucji oprogramowania CAE Moldex3D. Dzięki podpisanej umowie Cador Consulting stała się przedstawicielem Moldex3D w Polsce oraz zyskała dostęp do jednego z najbardziej wszechstronnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Moldex3D – system CAE przeznaczony do cyfrowej analizy procesu wtrysku tworzyw sztucznych, zarówno termoplastycznych jak i termoutwardzalnych. Program posiada możliwość integracji z najpopularniejszymi systemami CAD oraz eksport wyników analiz do zewnętrznych systemów CAE. System daje możliwość optymalizacji technologiczności wypraski przez określenie prawidłowego procesu wypełniania gniazda formy, kontrolę rozmieszczenia elementów formy i zmianę geometrii gniazda formy. Program wykorzystuje nowoczesne algorytmy pozwalające redukować ilość błędów w fazie projektowania.

W celu przeprowadzenia symulacji system umożliwia import geometrii z większości systemów CAD jak również posiada narzędzia umożliwiające definiowanie zagadnienia bezpośrednio w interfejsie programu. System zawiera bibliotekę ponad 6500 tworzyw produkowanych przez 30 największych dostawców oraz umożliwia definiowanie własnych właściwości materiałowych. Program zawiera również bazę maszyn – wtryskarek około 50 producentów w celu łatwiejszego dopasowania procesu wtrysku do warunków rzeczywistych. Oprogramowanie jest w ciągłej fazie rozwoju przez producenta.

Aby otrzymać bardziej szczegółowe informacje, a także skorzystać z bezpłatnej wersji testowej lub też umówić się na prezentacje, prosimy o kontakt z naszym biurem lub o wypełnienie formularza kontaktowego.02 copy

Więcej informacji o oprogramowaniu Moldex3D

Moldex3D w naszym dziale Tips&Tricks

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.