Kariera

pasek budynek

Konsultant Handlowy CAD/CAM/CAE/PLM

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe
  • znajomość rynku oprogramowania inżynierskiego (mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny)
  • znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem CAD/CAM/CAE/PLM (mile widziane)
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • optymizm i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • prowadzenie sprzedaży oprogramowania inżynierskiego
  • poszukiwanie potencjalnych klientów
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • raportowanie planów oraz wyników sprzedaży

Oferujemy:

  • ciekawą  pracę w  miłym i przyjaznym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
  • pakiet medyczny

Konsultant Techniczny CAE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( absolwenci tegoroczni mile widziani)
  •  min.1-2 lata doświadczenia zawodowego z wykorzystaniem systemów CAE (znajomośc oprogramowania FEMAP lub NX CAE będzie dodatkowym atutem)
  •  znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność, orientacja na wynik, umiejętnośc pracy w grupie
  •  staranność, dokładność, umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  •  komunikatywność, otwartość na ludzi i nowe wyzwania,
  •  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na samodzielnym stanowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki finansowe,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

 Prosimy o dodanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

guzik dołącz do nas

people

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj cykliczne informacje o naszych webinarach, konferencjach, wydarzeniach, warsztatach, konkursach itp.

Imię i nazwisko*
Firma / Instytucja*